YETİŞKİN EĞİTMENLERİNİN YETERLİLİKLERİNİ YETİŞKİN ÖĞRENENLERE YENİ BECERİLER KAZANDIRACAK DÜZEYE ÇIKARMAK

2017-1-ES01-KA204-038085

Proje

Eğitmenler için

OPEN IT UP kapasite oluşumunu artıracak ve yetişkin eğitiminde dilsel, dijital ve girişimcilik becerilerini geliştirmek amacıyla örgün, yaygın ve örtük öğrenim ve eğitimler için yeni yöntem ve araçlar ortaya koyacak çok uluslu bir projedir.
OPEN IT UP platformu siz eğitimcilere yetişkin öğrenenlerinizin farklı ihtiyaçlarını karşılamak için daha iyi hazırlanmanıza yardımcı olacak ücretsiz eğitim kaynaklarını içermektedir. Burada bulabilecekleriniz:

View more

Öğrenenler için

Kendi işinizi kurmayı mı düşünüyorsunuz? Başlamadan önce karar vermeniz gereken pek çok husus var. Eğer işinizin başarılı olmasını istiyorsanız, fikrinizi hayata geçirmek için çok çalışmak zorundasınız. Bu web sayfasındaki kaynaklar kendi işinizi yönetmenin sizin için doğru olup olmadığı hususunda bilinçli karar vermenize yardımcı olacaktır.

View more

Ortaklarımız

"The European Commission support for the production of this publication does not constitute an endorsement of the contents which reflects the views only of the authors, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein."